عکس: “رانا” خودروی جدید ایران خودرو

رانا ” با طراحى و استاندارد هاى روز ، مناسب براى خانواده ، ارزان قیمت و درکلاس c و صندوق دار تعریف شده است .

وزیر صنایع و معادن گفت : ” رانا ” سومین خودرو ایرانى با نشان ملى است که علاوه بر مشخصات مناسب فنى ، زیبا هم است. به گزارش واحد مرکزى خبر ، على اکبر محرابیان در مراسم رونمایى از دومین خودروى ملى با نشان ملى ایران خودرو که با حضور وزیر رفاه و تامین اجتماعى و نایب رئیس مجلس برگزار شد افزود : با طراحى و تولید “رانا” ، در کنار سایر خودروهاى با نشان ملى ایران ، شاهد جهش صادراتى خواهیم بود.

وى گفت : با وجود رکود اقتصاد جهانى و رقابت ناسالم شرکت هاى معتبر جهانى براى ورود به بازارها ، سال گذشته صادرات خودرو ایران با واردات این محصول به کشور برابر بوده است.

وزیر صنایع و معادن تصریح کرد : با تجارى سازى خودرو “مینیاتور” و “رانا ” جهش معنادارى در صادرات خواهیم داشت .

محرابیان همچنین با اشاره به تغییر مدیریت گروه صنعتى ایران خودرو گفت : منوچهر منطقى همچنان رئیس هیات مدیره این گروه صنعتى است.

وى با اشاره به راهبرد وزارت صنایع و معادن براى ورود به طراحى و ساخت هواپیما گفت : 15 سال قبل نیز شاید کمتر کسى باور داشت ایران به این سطح از دانش صنعت خودروسازى برسد و اکنون نیز بومى سازى صنعت هواپیمایى دور از دسترس نیست.

وزیر صنایع و معادن خاطر نشان کرد : اقاى منطقى با تجربه اى ارزشمند در علم ، فناورى و صنعت کشور مسئولیت پیگیرى طراحى و ساخت هواپیما را در کشور عهده دار شده است .

محرابیان در ادامه با قدر دانى از خدمات منوچهر منطقى در دوره 7 ساله مدیریت ایران خودرو گفت : اقاى نجم الدین مدیریت جدید ایران خودرو نیز از مدیران توانمند صنعت خودروسازى کشور است.

وزیر صنایع و معادن گفت : در سال 88 باید شاهد جهش جدى در خدمات پس از فروش در شرکت هاى خودروساز از جمله ایران خودرو باشیم.

محرابیان تصریح کرد : رضایت نمودارى در خدمات مشترى مد نظر نیست بلکه رضایت باید در عمق مشتریان احساس شود.

در این مراسم از خدمات منطقى مدیرعامل سابق ایران خودرو قدردانى شد.

در مراسم رونمایى دومین نشان ملى ایرن خودرو که با جلسه تودیع منطقى مدیر عامل سابق این شرکت همزمان شده بود ابوترابى نائب رئیس مجلس، کاتوزیان و اکبرى روساى کمیسیون هاى انرژى و صنایع مجلس، بذرپاش مدیر عامل سایپا، منطقى و نجم الدین مدیران عامل سابق و فعلى ایران خودرو ، رویانیان رئیس پلیس راهور ناجا و اعضاى کمیسیون صنایع و معادن و انرژى مجلس حضور داشتند.

“رانا ” با طراحى و استاندارد هاى روز ، مناسب براى خانواده ، ارزان قیمت و درکلاس c و صندوق دار تعریف شده است .

تولید و عرضه همزمان خودرو رانا درایران و درچهار قاره جهان از ویژگیهاى دومین خودرو با برند ملى ایران خودرو بعد از سمند است .

دومین خودرو با برند ملى ایران خودروبا تنوع گسترده در موتورهاى 1/6لیترى بنزینى و 1/7لیترى (موتور ملى پایه گازسوز )و تجهیزات جانبى ارائه مى شود ومشتریان ، امکان انتخاب مدل هاى متنوعى از این خودرو را دارند.

قرار است این محصول در پایان سال 1388 روانه بازار هاى داخلى وخارجى شود.

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: