“گاوصندوق”هفته آینده جایگزین “دل نوازان” میشود

 

با پایان یافتن مجموعه تلویزیونی «دل‌نوازان»، سریال «گاو صندوق» از هفته آینده جایگزین آن می‌شود.
به گزارش  ایسنا، سریال «گاو صندوق» که توسط مازیار میری کارگردانی شده‌است، همانند «دلنوازان» هر شب ساعت 20 و 45 دقیقه از شبکه سه پخش می‌شود.
مصطفی عزیزی، تهیه‌کننده سریال «گاو صندوق» در گفت‌وگویی با ایسنا در پاسخ به پرسشی درباره پخش هر شبی این سریال، خاطرنشان کرد: تجربه‌ی سالهای اخیر حاکی از این است که پخش هر شبی جواب مناسب‌تری می‌دهد؛ ضمن اینکه در تلویزیون کشورهای دیگر نیز معمولا همین رویه اعمال می‌شود و سریالها هر شب پخش می‌شوند.
او ادامه داد: فکر اولیه ما این بود که سریال «گاو صندوق» یک شب در میان پخش شود، اما نظرسنجی‌ها نشان می‌داد که یک سریال در پخش هر شبی مخاطب بیشتری را جذب می‌کند.
تهیه‌کننده «گاو صندوق» ابراز امیدواری کرد که تلاش برای رساندن این سریال به پخش، به کیفیت آن لطمه‌ای وارد نکند.
به گزارش ایسنا، شبکه سه سیما زمان آغاز پخش سریال «گاو صندوق» را چهارشنبه (27 آبان ماه) اعلام کرده‌است؛ با این حال عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا احتمال داد که پخش این سریال از اوایل آذر ماه آغاز شود.

به گزارش ایسنا، افشین هاشمی، رضا بابک، فرهاد اصلانی، خاطره حاتمی، آزاده صمدی، سیروس گرجستانی، پیام دهکردی، سروش صحت، الهام پاوه نژاد، بهاره رهنما، سیامک صفری، شراره دولت آبادی، حمید ابراهیمی، هایده حائری، عباس کوثری، محسن حسینی، پویا پرستویی، سینا رازانی، احمد یاوری، مهدی طاهری، عباس توفیقی، هومهر شاملو و مهدی باطبی بازیگران «گاو صندوق» هستند.

در گاوصندوق خانه «غلام‌حسین پروانه» جواهری هست که خیلی‌ها به دنبال سرقت آنند. یکی از آنها «غلام‌رضا » جوانی شهرستانی است که از طرف یک گروه برای این اقدام زیر فشار قرار گرفته است. «غلام‌رضا » برای دسترسی به گاوصندوق، در مجتمعی که «پروانه» در آن ساکن است آپارتمانی اجاره می‌کند.
%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: