سریال شب به شب

خانم مجردی که دهه 30 زندگیش را سپری می کند به همراه یک متخصص آثار باستانی چشم چران که مدام به دنبال دختران زیبا است، سعی دارند یک گنجینه ملی را پیدا کنند.

یک دزد آثار باستانی به راحتی با بوییدن غبار اطراف سرامیک می تواند سرامیک گوریو (گلدان سفالی کره ای مشهور) را از سرامیک سفید تشخیص بدهد. در تعقیب آنها نیز کارآگاهان میهن پرستی هستند که تمام زندگیشان را وقف دستگیری این دزدان کرده اند. طرف دیگر قضیه هم متخصصینی هستند که با بکارگیری فن آورهای پیشرفته و دانش فزاینده شان به دنبال شناسایی تمامی آثار باستانی جعلی هستند.

اینها افراد درگیر در پرونده های جرائم میراث فرهنگی هستند که در این داستان مهیج وقایع و پستی و بلندی های زندگی آنها برملا می شود.

هنرپیشه مرد اصلی داستان، یک متخصص آثار باستانی است که آثار جعلی را شناسایی می کند و آثار اصلی را بازسازی و مرمت می نماید. هنرپیشه زن اصلی داستان، کارآگاهی است که برای اداره میراث فرهنگی کره کار می کند. آنها مجبورند با هم روی پرونده های آثار باستانی دزدیده شده، کار کنند اما مشکل اینجاست که بایکدیگر اصلا سازگاری ندارند. در سرال㇀،ما بعضی روشهای شگفت آور شناسایی، لحظات سختی که کارآگاهان مجبورند با دزدانی که یکروزی آنها را پشت میله های زندان انداخته اند، رابطه دوستی برقرار می کنند، صحنه های جنجالی مهیج و در طول این مسیر، آغاز شکوفایی عشق بین این دو فرد کاملا متفاوت را شاهد خواهیم بود.

لحظات کمدی، عشقی و مهیج سرال شما را گوش بزنگ دیدن و تعقیب ادامه داستان خواهد کرد.

شخصیت های اصلی داستان

هور چوهی (اداره میراث فرهنگی کره، تیم تجسس جرائم میراث فرهنگی)  هنرپیشه زن: کیم سون-آه
او دزدان قاچاقچی آثار باستانی را دستگیر می کند، اما پدر خودش یک دزد آثار باستانی است. پس از مفقود شدن پدرش او به اداره میراث فرهنگی کره ملحق می شود و یک گنجنیه ملی را که پدرش دزدیده بود را پیدا می کند. این کار موجب خشم پدرش می شود و سبب می شود همکارانش نیز به جرم اینکه دختر یک سارق است او را طرد کنند. پس از آشنایی با کیم بوم سنگ، متوجه می شود که در ارتباطاتش با افراد خیلی ساده لوح بوده است و تصمیم می گیرد با عزم و اراده ای سخت با کیم مقابله کند و از پس او برآید.

کیم بوم سنگ (متخصص و مرمت کننده آثار باستانی) هنرپیشه : لی دونگ گان
یک متخصص و مرمت کننده برجسته آثار باستانی. او می تواند ریزترین و جزئی ترین اشیاء جعلی را در چند ثانیه شناسایی کند و یک گلدان سرامیکی را که خرد و خاکشیر شده را مرمت و بازسازی نماید. سوای این مهارتها، او مرد خوش تیپی است. اما مردی بسیار متعصب و مغرور است. اصلا وفادار ، فهیم و مهربان نیست و به دیگران هم احترام نمی گذارد. کیم بوم سنگ کمال گرا، یک رقیب دارد. او کسی نیست به جز هور چوهی، کارآگاهی که برای اداره میراث فرهنگی کره کار می کند! که به خاطر وجود این دختر، زندگیش زیر و رو شده است.

کانگ شی- وان (ناحیه گوانگ یوک، کارآگاه ارشد بخش میراث فرهنگی) هنرپیشه: لی جو هیون
او فردی وفادار و سخت کوش است که سه سال پیش رئیس بخش میراث فرهنگی شده است. 5 سال پیش همسرش را در یک حادثه از دست داده است. او پدری مجرد است که یک دختر دارد، و برای اینکه غم از دست دادن همسرش را فراموش کند، خودش را در کارش غرق کرده است. اما در می یابد که مجذوب چوهی شده است و برای تسخیر (بدست آوردن) قلب چوهی با کیم بوم سنگ رقابت می کند. ونگ جو هیون، حقه بازترین کارمند زن اداره میراث فرهنگی هم سعی دارد محبت و دوستی لی را جلب نماید.

ونگ جو هیون (اداره میراث فرهنگی کره، تیم تجسس جرائم میراث فرهنگی) هنرپیشه: کیم جونگ هوا
او به نیت آشنایی با تعداد زیادی از مردان مجرد ثروتمند وارد اداره میراث فرهنگی کره شد. اما ظاهر نه چندان زیبا ولی با نمک جو هیون نمی تواند با هور چوهی، سکسی ترین کارمند اداره میراث فرهنگی کره مقابله نماید. او سعی می کند مانند خانم محترمی که می تواند همسر کاملی باشد رفتار کند تا هور چوهی را اغفال کند (گول بزند) ، اما مرد رویاهایش نمی آید….

سایر شخصیت های مهم داستان

آقای تاناکا: کلاهبردار ژاپنی با یک عتیقه دزدیده شده

جون جیو: دوست صمیمی کیم در دانشگاه

رئیس جنگ: که بوم سنگ را به ماموریت کشف آثار باستانی فرستاده

رئیس دانشگاه: که به کیم بوم سنگ، کار کامل استادی را نمی دهد.

گیون: برادر کوچک چوهی

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: